ActiveSport

Nowa odsłona odnowy biologicznej w Drzonkowie. AcitveSport zaprasza!

Przyjdź, zobacz i zrelaksuj się w miłej atmosferze i przyjaznym miejscu. Stworzyliśmy je dla Ciebie, by po trudach dnia codziennego zrelaksować duszę i ciało, by móc w spokoju, przy przyjemnych dźwiękach i kojących zapachach wyciszyć się i nabrać nowej energii.

W ActiveSport dbamy, by profesjonalna obsługa i rzetelna wiedza służyły Twojemu zdrowiu! Naszym Klientom zawsze proponujemy zabiegi indywidualnie dopasowane do potrzeb i możliwości. Chcemy, by było to miejsce, do którego z przyjemnością się powraca.

Zapraszamy Cię do naszych saun. Posiadamy dwie sauny fińskie i komorę infrared. Oferujemy profesjonalne masaże klasyczne, antycellulitowe, relaksacyjne, gorącymi kamieniami bazaltowymi, a także masaże wirowe nóg i rąk. Zachęcamy do skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych ciała. Posiadamy nowoczesny kompleks odnowy biologicznej, do którego serdecznie Cię zapraszamy.

ActiveSport to także miejsce przyjazne sportowcom uprawiającym sport amatorsko i profesjonalnie. Specjalizujemy się także w masażach sportowych.
Z pełnym zaangażowaniem zajmiemy się odnową Twoich mięśni, przygotujemy do dalszego wysiłku i zrelaksujemy Twoje ciało. Z nami szybciej odzyskasz formę!
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, jesteśmy po to by zadbać o Państwa samopoczucie, by poprawić kondycję fizyczną i dostarczyć chwil relaksu i odprężenia.

Do zobaczenia w ActiveSport. 

Brak aktualnych ofert partnera