Alejade.pl

Alejade.pl - Licencjonowany przewóz osób oraz wypożyczalnia samochodów.

Firma Alejade.pl posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej oraz transportowej. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi transportu osobowego dla osób prywatnych i firm na terenie woj. lubuskiego. Wyznajemy zasadę, że podróż jest również ważna jak jej cel, dlatego dbamy by była ona bezpieczna i komfortowa. Nasza załoga składa się wyłącznie z wykwalifikowanych kierowców, z dużym doświadczeniem zdobytym na drogach krajowych i za granicą. Komfort podróży zapewniają najnowocześniejsze busy, w których możemy przewieść maksymalnie 8 osób + kierowca. Ponadto posiadamy kilka komfortowo wyposażonych samochodów osobowych – każdym z nich, na życzenie klienta, możemy przewieść do 3 osób. Dbając o bezpieczeństwo podróży – wszyscy nasi pasażerowie objęci są ubezpieczeniem NNW.

Nasza firma posiada niezbędne uprawienia, czyli Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym i Krajowym Transporcie Drogowym Osób oraz Licencję na Wykonywanie Krajowego Transportu Drogowego w Zakresie Przewozu Osób – umożliwiają one działanie na rzecz naszych Klientów zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.
Firma Alejade.pl to również wypożyczalnia samochodów osobowych i busów w woj. Lubuskim z siedzibą w Zielonej Górze. W naszej ofercie posiadamy busy 9 osobowe i samochody osobowe. Pojazdy maksymalnie 3 letnie zadbane, zakupione i serwisowane w salonach w Polsce.

Świadczymy usługi wynajmu długoterminowego i krótkoterminowego zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm.


Więcej informacji dotyczących naszej firmy znajdą Państwo na stronie www.alejade.pl oraz na profilu FB.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.