BIOOIL Laboratorium

Jesteśmy zielonogórską firmą, która od ponad 13 lat tłoczy zdrowe oleje. W tym czasie oferta firmy znacząco poszerzyła się i dziś wachlarz produktów zasilają: oleje tłoczone na zimno, oleje w kapsułkach, oleje kosmetyczne, suplementy diety, nasiona, mączki, ziarna, oleje dla zwierząt, naturalne słodziki, kosmetyki naturalne.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo produktów - posiadamy własne laboratorium, w którym wnikliwie i pod każdym możliwym kątem badane są surowce i produkty, na każdym etapie produkcji.

Doświadczenie zdobywamy każdego dnia – rynek stale się zmienia, a świadomość konsumentów rośnie z każdym dniem. Staramy się zaspokajać potrzeby naszych klientów w możliwie najlepszy sposób – wachlarz naszych produktów stale się poszerza, a każdy kolejny wprowadzony na rynek spotyka się ze sporym uznaniem konsumentów.
Certyfikaty i wyróżnienia jakie zostały przyznane firmie Laboratorium BIOOIL, doskonale potwierdzają naszą dbałość i troskę o proces produkcji, pozyskanie surowca, o zapewnienie konsumentowi bezpiecznego pełnowartościowego i atrakcyjnego produktu. W 2014 roku, zostaliśmy wyróżnieni Godłem DOBRA MARKA,przyznanym przez konsumentów. Z kolei rok 2017 przyniósł nam odznaczenie SUPER MARKI.

Aktualne oferty partnera