Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English

Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English jest placówką edukacyjną, w której przyjaźń z językiem angielskim nabiera wyjątkowego znaczenia. Działamy w Zielonej Górze od 2000 roku i przez ten czas wyrosło z nami młode pokolenie Zielonogórzan, zdobywających już dziś pierwsze sukcesy na progu dorosłego życia. Znajomość języka angielskiego jest na tej drodze wymiernym narzędziem, bez którego podróż przez życie jest po prostu dużo trudniejsza.
Zabawę w angielski zaczynamy bardzo wcześnie: już kilkumiesięczne szkraby świetnie rozwijają się w otoczeniu angielskich piosenek, zabaw i gier. Cotygodniowe spotkania z nauczycielem są doskonałą okazją do budowania więzów rodzinnych, uatrakcyjnienia maluchowi czasu ale też i formą rozrywki dla rodziców. Naturalna metoda nauczania, jaką jest Helen Doron, sprawia, że pojęcie języka obcego przestaje mieć znaczenie.
Starsze dzieci uczestniczą w zajęciach już same, aktywnie biorą udział w odkrywaniu radości uczenia się angielskiego poprzez zabawę, słuchają i śpiewają piosenki, rozwiązują językowe zagadki, po prostu bawiąc się – uczą i uczą – bawiąc! Wraz z wiekem i dorastaniem dziecka, także dostosowuje się program nauczania – stopniowo wprowadzane są elementy czytania i pisania, aktywnej komunikacji i swobody mówienia w języku angielskim. Ukoronowaniem całej ścieżki edukacyjnej są egzaminy University of Cambridge, do których przystępują wszystkie dzieci, kończące poszczególne etapy nauki. W tym sprawdzianie wiedzy i umiejętności językowej od 2009 roku wzięło już udział ponad 180 uczniów i jesteśmy ogromnie dumni, że wszyscy osiągnęli pełny sukces!
Angielski w Helen Doron to unikalny i autorski program edukacyjny, cotygodniowa aktywność na zajęciach wsparta jest wyjątkowymi materiałami wspomagającymi naukę. Są to płyty CD, dedykowane do poszczególnych kursów, książeczki ćwiczeń i przewodnik dla rodziców. Kursy dla najmłodszych wzbogacone sią dodatkowym materiałem DVD z bajkowymi opowieściami edukacyjnymi. Ponieważ ideą Helen Doron jest nauka poprzez wszelkie możliwe kanały komunikacji zabawę w angielski można kontynuować korzystając z internetowej platformy interaktywnej www.kangiclub.com i Fun with Flupe dla telefonów z systemem android. Oczywiście gdyby komuś brakowało angielskiego na co dzień, to z pomocą przychodzi internetowe radio Helen Doron.
Helen Doron to także coś więcej, niż tylko nauka. Dla naszych dzieci organizujemy warsztaty świąteczne i dodatkowe formy aktywności jak np. Sleepover Halloween Party (nocowanie w szkole) i bal karnawałowy. Na zakończenie każdego roku szkolnego wszyscy uczniowie biorą udział w uroczystej gali, podczas której prezentujemy nasze językowe osiągnięcia.
A co w wakacje? …oczywiście że możemy pojechać wspólnie do Anglii, w wakacyjnych obozach językowych organizowanych przez naszą szkołę co roku bierze udział kilkadziesiąt uczniów. Odkrywamy zakamarki w Londynie, Oxfordzie, Bath, Stonehenge i to jeszcze nie wszystko…
Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej? Przyjdź, sprawdź, poznawaj, baw się i ucz.
 
Telefon kom. 515 281 505

Brak aktualnych ofert partnera