HOT SHOTS Music Club & Bilard

Shots to Klub prowadzony z pasja i zaangażowaniem całego Zespołu . W naszą pracę wkładamy 100% siebie. Organizacja imprez jest naszym znakiem rozpoznawczym, dlatego Hot Shots to idealne miejsce do spędzenia wieczoru panieńskiego, kawalerskiego, organizacji urodzin czy imprezy firmowej. Połączenie gier bilardowych z tanecznym wieczorem w Music Clubie to gwarancja udanego wieczoru, podczas którego pełni zaopatrzone bary zadowolą niejednego smakosza.
Gdybyście chcieli zapytać o cokolowiek, czekamy nas Was pod nr  535 551 130
Sala bilardowa została wyposażona w 8 nowych stołów do pool bilarda oraz stół do snookera marki Maestato. Dla osób, które marzą o tym, aby po prostu usiąść i zrelaksować się w miłym towarzystwie przygotowaliśmy niesamowicie wygodne loże:) Klub posiada profesjonalne wyposażenie, pełen monitoring oraz możliwość prowadzenia transmisji strumieniowej „live" zawodów w sieci Internet. To wszystko sprawia, że jesteśmy największym ośrodkiem w województwie lubuskim i jednym z większych w Polsce.Ale to tylko namiastka, najważniejsze jest to, że dzielimy się i zarażamy pasją do gier bilardowych, którą rozwijaliśmy przez wiele lat po to, by dziś móc dzielić się nią z Tobą! A może są wśród was miłośnicy DART-a? Zapraszamy – u Nas każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Sala muzyczna

Ktoś Tobie mówił , że Hot Shots to tylko bilard i snooker? Nic bardziej mylnego! Dla zwolenników gorących rytmów przygotowaliśmy kameralną salę taneczną z drink barem. Jeśli nie lubisz ścisku a zabawa w gronie przyjaciół Ciebie uszczęśliwia musisz nas koniecznie odwiedzić.
My gwarantujemy dobrą zabawę i profesjonalną obsługę imprez – decyzja czy Nas odwiedzisz należy do Ciebie:)

Aktualne oferty partnera