Hotel Ruben

Ruben Hotel**** - to klimatyzowany, biznesowy Hotel  położony w centrum Zielonej Góry, łączący w sobie nowoczesność, eleganckie wnętrza i najwyższej klasy serwis. 
Naszym Gościom oferujemy 94 przestronne, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane pokoje jedno i dwuosobowe oraz pokoje typu Junior Suit i Apartamenty.
Trzy przestronne i świetnie wyposażone sale konferencyjne, mogące pomieścić do 180 osób, są idealnym miejscem na organizację konferencji, bankietu czy innego spotkania biznesowego. 
Restauracja Ruben Hotel, to miejsce gdzie będziecie mogli Państwo udać się w unikalną podróż kulinarną – jedyną tak wykwintną w Zielonej Górze. 
Nasze słynne „Królewskie śniadania”, to kolejny element, dlaczego tak często Goście biznesowi wybierają nasz Hotel. 
Czujesz się zmęczony po całym dniu pracy? Zapraszamy do nowoczesnej Strefy Relaksu, której usługi są zawsze dostępne i bezpłatne dla naszych Gości hotelowych.

Zapraszamy do Biznesowego Centrum Zielonej Góry!

Ruben Hotel**** przywitał pierwszych Gości w czerwcu 2008. Jest hotelem położonym w malowni- czym mieście województwa lubuskiego – Zielonej Górze. Łączy on w sobie nowoczesna architekturę budynku, wyrafinowany wystrój oraz usługi na najwyższym poziomie. 
Do dyspozycji Gości Ruben Hotel oddajemy 87 eleganckich, przestronnych, klimatyzowanych pokoi, 3 pokoje Junior Suit oraz 4 luksusowe Apartamenty, 3 Sale Konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny, Restaurację, w której będą mogli Państwo wybrać się w wykwintną podróż kulinarną i kulturalną, oraz nowoczesną Strefę Relaksu.
Niepowtarzalna i miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa zagwarantują Państwu zadowolenie z pobytu.

Brak aktualnych ofert partnera