Salon Kosmetyczny Bellezza

Bellezza czyli piękno … i to na tym najbardziej mi zależy, aby po wyjściu z gabinetu moje Klientki czuły się najpiękniejszymi kobietami na świecie… by poczuły się wyjątkowo i cudownie! By zaznały chwil relaksu i odpoczęły przy wybranych specjalnie dla siebie indywidualnych zabiegach. Z relaksuj się w aromatach kojących olejków i zapachowym świec!
Pod szyldem Belleza znajdziecie Państwo profesjonalne studio urody. Oferujące bogaty i wszechstronny pakiet nowoczesnych zabiegów upiększających oraz pielęgnacyjnych dla całego ciała. Proponuje szeroki wachlarz zabiegów odżywczych, kuracje likwidujące zmarszczki, depilację laserową,  fotoodmładzanie, zabiegi odżywcze całej sylwetki oraz pielęgnację dłoni i stóp.
Szczerze dbam o to, aby Klienci byli w pełni zadowoleni z wizyty w moim salonie. Nieustannie dostosowuję ofertę do obowiązujących trendów w dziedzinie pielęgnacji urody , jak również zmniejszania efektów starzenia.

Teraz niewątpliwą nowością i absolutnym hitem są proponowane przeze mnie zabiegi na sprzęcie Dual Laser. Proponuje takie zabiegi jak: fotoepilację (usuwanie zbędnego owłosienia), usuwanie przebarwień skórnych, fotoodmładzanie skóry i trwałe leczenie trądziku.
Każda Klientka jest dla mnie wyjątkowa, do każdej podchodzę bardzo indywidualnie i dobieram specjalne zabiegi.
Zapraszam Cię do mojego salonu i zapoznania się z pełną ofertą! Poczuj się pięknie i wyjątkowo!
Twoja Bellezza
 

Brak aktualnych ofert partnera