TIME TREND

Naszą misją jest podkreślanie wizerunku naszych klientów i spełnianie ich marzeń. Oferujemy największy w Polsce wybór znanych i cenionych, światowych marek zegarków.
Tak bogata oferta gwarantuje zaspokojenie gustów nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarki fashion, stylowe, odważne, na co dzień i na specjalne okazje – takie są produkty sprzedawane w naszych salonach.
Dynamiczny rozwój oraz ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży pozwoliły nam stać się jedną z wiodących firm w naszym sektorze. Dla naszych klientów i partnerów, to także gwarancja najwyższej jakości produktów i fachowej obsługi.

Ciągłe doskonalenie w zakresie obsługi oraz szeroki wybór produktów zaspokajający potrzeby naszych klientów, to nasze priorytety.
W naszych salonach znajdziecie Państwo szeroką ofertę ponad 30 marek zegarków oraz biżuterii i artykułów piśmienniczych, znanych światowych marek, takich jak:
Zegarki: Seiko, Atlantic, Nautica, Pulsar, Lacoste, Guess, Casio, Lorus, Morgan, Marc Ecko, Nodo oraz Tissot, Certina, Calvin Klein, Festina, Diesel.

Brak aktualnych ofert partnera