Żłobek Montessori „Bose Stópki”

Żłobek Montessori „Bose Stópki” – jedyny taki żłobek w mieście, wyjątkowe miejsce dla rozwoju Twojego dziecka
Misją Żłobka Montessori „Bose Stópki” prowadzonego w duchu pedagogiki Marii Montessori jest wspieranie rodziców w sztuce uważnego i świadomego wychowania. Kierujemy się zasadą „Pomóż mi zrobić to samemu”, gdzie najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego dziecka oraz życzliwa komunikacja i współpraca z rodzicami.
Opiekujemy się dziećmi od 4 miesiąca do 4 roku życia, przez cały rok od poniedziałku do piątku od godz. 6.30 do godz. 17.00. W okresie wakacyjnym proponujemy półkolonie dla dzieci w wieku 2.5 – 6 lat.
Pracujemy w dużych przestronnych salach dostosowanych do potrzeb rozwojowych dzieci, w kameralnych grupach, w ciepłej, domowej atmosferze przy wsparciu wspaniałych, doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Okres adaptacyjny z Rodzicami pozwala na przyzwyczajenie się dziecka do nowego miejsca i opiekunek.
Proponujemy zróżnicowane zajęcia m.in. gry i zabawy metodą Montessori, zabawy z językiem angielskim, zajęcia plastyczne, rytmiczne, taneczne, czytanie bajek, zajęcia umuzykalniające, logopedyczne, ogrodnicze, poszerzanie świadomości ekologicznej, przyjęcia urodzinowe, leżakowanie dla chętnych, trening czystości, nauka samodzielnego jedzenia i ubierania się, kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych.
Żłobek jest zarejestrowany w Urzędzie Miasta Zielona Góra i otrzymuje dotację do każdego miejsca. Znajduje się w przyjaznej okolicy, posiada własny parking z wygodnym dojazdem.