English Language School

Szkoła ELS powstała w 1996r. by rozwijać znajomość języków obcych u dzieci, młodzieży i dorosłych.
Stopniowo dostosowując się do potrzeb naszych słuchaczy rozbudowaliśmy ofertę o kursy konserwacyjne, branżowe dla firm i administracji państwowej oraz przygotowujące do egzaminów międzynarodowych.
Od 2008r. szkoła jest certyfikowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Educational Testing Service. Nasi uczniowie mogą przygotowywać się i zdawać na miejscu egzaminy TOEIC z j. angielskiego oraz WIDaF z j. niemieckiego. Przygotowujemy również do egzaminów FCE, CAE i CPE ze 100% zdawalnością tych egzaminów przez naszych słuchaczy.
Od 2011r. English Language School, jako jedyna w regionie, legitymuje się certyfikowanym znakiem jakości PASE nadanym przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Nauczania Języków Obcych.
W przeciągu 20 lat działalności prowadziliśmy szkolenia dla wielu firm, instytucji, przedsiębiorstw i placówek państwowych na terenie całej Polski. Możemy pochwalić się referencjami potwierdzającymi zaangażowanie w prace, zarówno naszych lektorów, jak również osób odpowiedzialnych za organizację działalności Szkoły
Kadra lektorska przechodzi trzystopniowy proces rekrutacji: sprawdzanie umiejętności metodycznych, znajomość języka, doświadczenie zawodowe. Kadrę stanowią zarówno lektorzy polscy jak również obcokrajowcy.
Szkoła posiada elektroniczny system testowania oraz narzędzia do oceny postępów słuchacza m.in. dziennik elektroniczny. Możemy zapewnić naszym Klientom comiesięczne raporty z postępów oraz frekwencji. Kursantom zapewniamy wszelkie materiały niezbędne do efektywnej nauki w tym dostęp do platformy on-line Fiszkoteka.