FIT CAKE ZIELONA GÓRA KUPIECKA

 W Fit Cake Zielona Góra Kupiecka oferujemy słodkości na miejscu i na zamówienie. Dla sportowców, dla osób dbających o zdrowy styl odżywiania, alergików, wegan, diabetyków czy osób mających nietolerancje pokarmowe, dzieci, kobiet w ciąży i każdego kto lubi coś słodkiego. Wszystkie nasze produkty tworzymy w oparciu o zrównoważony bilans mikro i makro wartości odżywczych mając na celu spełnienie prostego założenia – smacznie, naturalnie i zdrowo. U nas może być słodko bez cukru, śmietankowo bez laktozy i biszkoptowo bez jajek- a to wszystko dla Was!

W  naszej ofercie prezentujemy Państwu ciasta i torty bez cukru i glutenu. Nie mniej jednak słodkie i smaczne jak tradycyjne. A może nawet i lepsze? Z całą pewnością zależy to od gustu i indywidualnych preferencji. Oceny pozostawiamy Państwu i serdecznie zapraszamy do podróży w poszukiwaniu własnego ulubionego smaku. Nasze wypieki są zupełnie inne i zdobyły żołądki, a później serca odwiedzających nas smakoszy.  Wszystko robimy sami od podstaw w tradycyjny rzemieślniczy sposób. Nie korzystamy z gotowych biszkoptów, kremów, frużelin, a przede wszystkim nie używamy pszenicy i cukru.  Biały kryształ zastępujemy zdrowszym zamiennikiem o niskim indeksie, takim jak  erytrytol. Nasze wypieki tworzymy w  oparciu o optymalny bilans mikro i makro składników, dzięki czemu są przyjazne osobom dbającym o sylwetkę, prowadzącym zdrowy styl odżywiania, jak i zarówno diabetykom. Unikamy laktozy,  w związku z czym produkty są przyjazne osobom cierpiącym na nietolerancje pokarmowe. W zdecydowanej większości naszego menu znajdują się tylko i wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego. Nasze słodkości dostosowane są również dla wegan.

Nasza oferta to nie tylko ciasta. Wykonujemy również batony, desery w słoiczkach, muffiny, babeczki czy bubble gofry, pancakes, naleśniki, jaglanki i owsianki, wytrawne śniadania i lody. Napiją się Państwo u Nas najlepszej kawy w mieście z lokalnej palarni kawy Coffee Hunter. Dodatkowo aranżacja  lokalu i przemiła obsługa sprawiają, że odwiedzający Nas klienci czują się jak w domu.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Znajdziecie Nas w ścisłym centrum Zielonej Góry przy ul.Kupieckiej 93/2 (róg ul.Chopina przy budynku ZUS).

Aktualne oferty partnera