Jogomania

W JOGOMANI każdy może nauczyć się Jogi od podstaw. Przygotowaliśmy szeroką ofertę dla mieszkańców ZIELONEJ GÓRY i nie tylko, zarówno dla początkujących oraz już praktykujących. Joga nie jest dla nas zwykłym ćwiczeniem. To praca nad ciałem i duchem uwalniająca drzemiącą w każdym z nas energię, która pomaga utrzymać witalność i równowagę. Staramy się zarazić Uczniów naszą pasją.

Zapraszamy do komfortowej siedziby w Zielonej Górze przy ul.Zamenhofa 1. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie cieszyli się przede wszystkim dobrym samopoczuciem - dzięki praktyce Jogi w naszej szkole, która pozwala zachować zdrowie fizyczne, równowagę emocjonalną i harmonię ducha z materią. Prowadzimy grupy jogi liht czyli skierowana dla początkujących, grupy dla osób już praktykujących, sesje pogłębionej praktyki, jogę hormonalną, jogę dla kobiet w ciąży, taniec MA-URI, jogę twarzy, masaż Schantala, zajęcia terapeutyczno-rozwojowe dla dzieci, warsztaty rozwojowe, warsztaty chustowania.

Założycielem JOGOMANI jest Małgorzata Stysińska - po wyższej szkole fizjoterapii - specjalizacja: kosmetolog, miłośniczka jogi - nauczyciel  tel 603774133
 

Brak aktualnych ofert partnera